Bylinné tinktury


Když byliny léčí.. Gemmoterapie, od firmy Naděje.

Po mé osobní zkušenosti, kdy radši při různých zdravotních problémech dávám přednost bylinkám, než lékům, jsem se rozhodla, propojit gemmoterapii s kosmetickým ošetřením a pomoci tak více svým klientkám s různými potížemi, především co se týká pleti, pokožky, ale i dalších různých neduhů organismu. Pokud je tělo v nerovnováze, něco ho trápí, tak k nám promlouvá skrze různé ekzémy, vyrážky, akné, lupenku, otoky a když člověk neposlouchá, tak už pak cítíme bolest a zdravotní stav se čím dál více zhoršuje, dokud člověk s tím nezačne něco dělat.

Proto jsem navázala spolupráci s paní Podhornou, abych mohla propojit kosmetické ošetření s výtažky z bylin a docílit tak ještě lepších výsledků ošetření pleti, kdy péče o pleť je jak z vnější strany, tak i z vnitřní, užíváním tinktur. Ale je to vždy o spolupráci mé a Vaší. 

Firma Naděje se zabývá zpracováním rostlin do podoby tinktur a především výrobou tinktur z pupenů rostlin. Rostliny si pěstují a zpracovávají v ekologicky čistém prostředí, schválné ministerstvem zdravotnictví. Užívání tinktur je mimořádně šetrné a účinné, nemá vedlejší nežádoucí účinky a nezanechává v těle žádný „odpad“.

Výtažky mají široké spektrum účinnosti:
- Zvyšují imunitu organismu
- Zlepšují funkci centrální nervové soustavy
- Celkově posilují a omlazují organismus
- Působí léčivě na konkrétní onemocnění
- Působí preventivně

Pokud by Vás zajímalo více o tinkturách, jejich kúrách, ráda Vám na vše odpovím ať už po telefonu nebo osobně u mne ve studiu.